O nás

Společnost Benecykl se už od roku 1999 zabývá vývojem, výrobou a prodejem sportovních kočárků pro oblíbené venkovní aktivity, jako jsou turistika, cyklistika, jogging či in-line, a také kočárků a vozíků určených pro děti a dospívající se zdravotním hendikepem. Všechny naše sportovní kočárky a vozíky se vyznačují snadnou ovladatelnosti, lehkou konstrukcí a vysokou mírou bezpečnosti.

Naše dlouholeté znalosti nabyté vývojem produktů pro hendikepované děti a sportovce jsme přenesli i do výroby sportovních kočárků pro běžné využití. V našem sportovním kočárku Kozlík se tak snoubí maximální bezpečnost s důrazem na prvky podporující zdravý vývoj dítěte, snadná manipulovatelnost umožňující okamžité využití či odolná konstrukce usnadňující pohyb v jakémkoliv terénu.

V případě zájmu o náš výrobek vás naši zástupci rádi navštíví v domácím prostředí, kde se vaše dítě cítí nejlépe a kočárek a všechny jeho přednosti vám v klidu předvedou.

Výrobek firmy Benecykl – Sportovní kočárek za kolo Kozlík Baby byl oceněný jako nejlepší český výrobek v soutěži Bike Brno Prestige 2009.

Všeobecné obchodní podmínky jsou k dispozici zde (PDF, 570KB).
Formulář pro odstoupení od smlouvy je k dispozici zde (PDF, 497KB)

Informace o zpracování obchodních údajů jsou k dispozici zde (PDF, 525KB)